Kursy walut: 1 USD = 3.98 PLN; 1 EUR = 4.47 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Nord Napędy sp. z o.o.

Nord Napędy sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1998
Kategorie:

Elektronika i Elektrotechnika

Maszyny i urządzenia

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Firma NORD powstała w 1965 roku. Obecnie w dziedzinie produkcji napedów jest jedną z wiodacych firm na rynku światowym. NORD oferuje wysokiej jakości reduktory, motoreduktory oraz przetwornice częstotliwości. Zakres produkcji pokrywa szeroki asortyment napędów takich jak: motoreduktory walcowe, walcowe z płaskim korpusem, walcowo - stożkowe, walcowo - ślimakowe i ślimakowe.

Działania grupy NORD wybiegają daleko poza wytwarzanie podzespołów napedowych, dla naszych klientów dobieramy układ napędowy najbardziej odpowiedni do konkretnego zastosowania zaopatrując go w konkretny zespół napędowy.

Decyzje były zawsze podejmowane przy zalożeniu, że ich skutkiem będzie korzyść dla klienta. To właśnie konsekwenta orientacja na bieżące potrzeby przyniosła nam sukces, sukces osiągnięty przez 100 filii i 1500 pracowników na calym świecie, których liczba stale rosnie.

Dzięki naszym filiom, zakładom montazowym i zespołom serwisowym we wszystkich uprzemysłowionych krajach na całym świecie możemy zawsze zagwarantować naszym partnerom handlowym specjalistyczną pomoc, optymalne rozwiązania, szybką dostawę i wszechstronny serwis.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Grottgera 30
Miasto:Wieliczka
Kod pocztowy:32-020
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 012 288 99 00
Faks: +48 12 288 99 11

Internet

Strona WWW:www.nord.europortal.pl
Prezentacja:www.nord.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Bartosz Jagła
Telefon stacjonarny: +48 12 /2882255
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję